Seria Dark Souls jest skończona - zapewnia From Software

Studio nie ma w planach kontynuacji.

From Software, studio odpowiedzialne między innymi za serię Dark Souls, nie ma w planach kontynuacji cyklu - wynika z wypowiedzi menedżera do spraw komunikacji.

Dziennikarz VG247 zapytał Yasuhiro Kitao, czy deweloperzy powrócą jeszcze do Tenchu - skradankowej serii, przez wielu graczy uznawanej za kultową.

- Chcemy tworzyć wiele różnych tytułów i zapewniać świeże doświadczenia. Nie mamy zamiaru projektować tylko tytułów shinobi [ninja - dop. red.], ale tak jak już mówił w poprzednich wywiadach Miyazaki [szef studia - dop. red.], seria Dark Souls jest już zakończona - odpowiedział Kitao.

ds3
Dark Souls 3 to ostatnia część cyklu

- Jednocześnie, chcemy zapewniać te innowacyjne przygody i pracować nad grami, które chcemy tworzyć. Dlatego bądźcie w pogotowiu - dodaje.

From Software pracuje obecnie nad Sekiro: Shadows Die Twice. Produkcja w założeniach przypomina cykl Souls, ale twórcy kładą większy nacisk na dynamiczną walkę oraz fabułę. Widzieliśmy już pierwszy dłuższy gameplay.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami