Fallout 76 - budowanie i crafting w materiale od twórców

Podstawa to mieć bazę.

Przedstawiciele Bethesda Softworks opublikowali materiał z Fallout 76. Wideo w stylu kreskówki opowiada o narzędziu do budowania i przenoszenia baz, a także o tworzeniu przedmiotów.

W grze skorzystamy z urządzenia o nazwie C.A.M.P., czyli Mobilnej Platformy Montażu i Budowania. Aby ulepszać bazę i konstruować nowe części, musimy poszukiwać cennych przedmiotów i materiałów.

Należy jednak pamiętać, że obóz mogą zaatakować wrogie stworzenia. W razie potrzeby możemy przenieść C.A.M.P. i zadomowić się gdzie indziej. Dzięki warsztatowi stworzymy również bronie, których sami użyjemy lub sprzedamy za kapsle.

W Fallout 76 zabraknie standardowych postaci niezależnych. Zamiast tego, rozgrywka skupi się na kooperacyjnych zmaganiach sieciowych. Na jednym serwerze znajdzie się kilkudziesięciu zawodników, którzy sami zdecydują o relacjach między sobą. Gra przybierze formę usługi. Premiera 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami