Resident Evil 2 Remake - gameplay prezentuje walkę z bossem

Aktualizacja: jest też nagranie wersji PC w 4K i 60 FPS.

Aktualizacja: Nvidia opublikowała materiał, w którym Leon eksploruje komisariat i odpiera ataki zombie. Wideo nagrano w rozdzielczości 4K i przy 60 klatkach na sekundę.

Oryginalna wiadomość: Capcom opublikował nowy fragment rozgrywki i screeny z odświeżonej wersji Resident Evil 2. Wideo prezentuje tym razem Claire Redfield, która musi stawić czoła masywnemu monstrum, znanemu jako G.

Potwór pojawił się w oryginale, jednak w nowej wersji porusza się znacznie szybciej. Jest też wyjątkowo odporny i potrafi chwycić bohaterkę.

Opublikowane screeny pochodzą ze sceny walki z G. Przyjrzymy się bliżej monstrum oraz Claire.

r1
r2
r3
r4

Nowy Resident Evil 2 zadebiutuje 25 stycznia 2019 roku na PC, PS4 i Xbox One. Przedstawiciele 51 mediów z całego świata uznali grę za najlepszą produkcję tegorocznych targów E3.

Odnowiona edycja powstaje na tym samym silniku, co Resident Evil 7. Oryginał zadebiutował w 1998 roku na pierwszym PlayStation.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami