Otwarta beta trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 na PC 15 września

Battle royale.

Firmy Activision i Treyarch poinformowały, że otwarte testy Blackout, czyli trybu inspirowanego gatunkiem battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 ruszą na PC 15 września.

Dzień wcześniej zagrają osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na wersję PC lub Xbox One. Natomiast jeszcze wcześniej, bo 14 września, wystartuje beta dla preorderów na PS4.

W przeciwieństwie do konsol, osoby zainteresowane przetestowaniem produkcji na PC nie muszą składać zamówień na grę. Wystarczy pobrać program Battle.net i założyć konto na platformie. Rozgrywka rozpocznie się o godz. 19:00.

O Blackout wciąż wiadomo niewiele. Mapa w tym trybie rywalizacji ma być jednak o wiele większa niż typowe lokacje w wieloosobowych rozgrywkach w Call of Duty. Otrzymamy oczywiście możliwość prowadzenia pojazdów.

Ujawniono też, że wcielimy się w bohaterów ze wszystkich gier, za jakie odpowiada studio Treyarch. Pojawi się też arsenał z różnych części Black Ops.

Pełna wersja produkcji debiutuje 12 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami