FIFA 19 - trzy grywalne postacie w trybie Droga do sławy

Między którymi przełączymy się w dowolnym momencie.

Przedstawiciele EA Sports poinformowali, że w FIFA 19, w trybie fabularnym Droga do sławy, pokierujemy trzema bohaterami. To nowość w piłkarskim cyklu, bo do tej pory obserwowaliśmy poczynania Aleksa Huntera, a w rolę innych postaci wchodziliśmy tylko na krótki czas.

Gwiazda poprzednich odsłon FIFA powróci, ale dołączą też Danny Williams i Kim Hunter. Wszystkie trzy opowieści toczą się równolegle i wzajemnie się przenikają, a gracze mogą przełączać się między bohaterami.

Alex przeniesie się do klubu swoich marzeń - Realu Madryt. Danny to znajomy Huntera z czasów testów w akademii. Z kolei Kim to siostra Aleksa, młoda amerykańska piłkarka, która marzy o grze na najwyższym poziomie. Dziewczyna otrzyma szansę dołączenia do kobiecej reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Wszystkie najważniejsze nowości - w tym innowacyjne tryby rozgrywki - szczegółowo opisaliśmy w naszym zestawieniu.

Zobacz: FIFA 19 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami