CD Projekt Red „jeszcze nie gotowe” do publicznego pokazu Cyberpunk 2077

Plus: szczegóły o prezentacji na targach Gamescom.

Podczas targów E3 CD Projekt Red zaprezentował demo Cyberpunk 2077 wybranym dziennikarzom, za zamkniętymi drzwiami. Podobny plan wybrano na trwający właśnie Gamescom. Według wypowiedzi dewelopera, jeszcze nie czas na publiczną prezentację.

- Po prostu nie jesteśmy jeszcze na to gotowi - mówi Patrick Mills, projektant zadań. - Chcieliśmy na początek pokazać demo mediom, zobaczyć reakcje i zwiększyć apetyt - dodaje (dzięki, PC Gamer).

Mimo że studio bardzo ciężko pracowało nad grą i było dumne z dema, zespół nie był pewien, jak zareagują widzowie pokazu - przekonuje deweloper. Dziennikarzom spodobał się jednak Cyberpunk 2077, co schlebia projektantom.

cp2
Rozgrywka to wciąż tajemnica

- Cieszę się, że spotkaliśmy się z taką odpowiedzią i że ludzie są podekscytowani grą. Oczekuję momentu, w którym zaprezentujemy pokaz większej liczbie osób - mówi Mills.

Demo przygotowane na Gamescom różni się od czerwcowego pokazu podczas E3. Tym razem głównym bohaterem jest mężczyzna, a niektóre sytuacje rozwiązano w inny sposób. - To kilka różnic, żeby pokazać, że można przechodzić grę na różne sposoby - tłumaczy Mills.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana. Tytuł zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami