Przedstawiciele Eidos Montreal ujawnili, że Shadow of the Tomb Raider zaoferuje tryb Nowej Gry Plus. Deweloperzy przygotowali jednak kilka nowości dla zainteresowanych ponownym przejściem produkcji.

Tak jak w przypadku innych produkcji, zachowamy wykupione zdolności, bronie, stroje oraz ekwipunek wraz z ulepszeniami. Nowa Gra Plus odblokuje jednak trzy Ścieżki, które wpłyną na rozgrywkę. To Wąż, Jaguar i Orzeł.

Decydując się na konkretną Ścieżkę, otrzymamy przypisane do niej nowe zdolności, stroje i bronie - wszystko zarezerwowane jedynie dla trybu New Game Plus.

perks
Nie ujawniono konkretnych zdolności

Wyboru dokonamy zgodnie z preferowanym stylem rozgrywki. Ścieżka Węża skupia się na cichej eliminacji, kamuflażu i sianiu postrachu wśród wrogów. Jaguar to walka na bliskim dystansie i polowanie. Orzeł natomiast oferuje ulepszone zdolności przemierzania trudnych środowisk i tworzenia przedmiotów. Doskonale nada się również do walki dystansowej.

Zobacz: Shadow of the Tomb Raider - Poradnik, Solucja

Niedawno tryb Nowej Gry Plus otrzymał też God of War. Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz