Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun Battlefield V. Przygotowany z okazji zbliżających się targów Gamescom materiał prezentuje destrukcję Rotterdamu oraz zajawkę trybu battle royale.

Trailer składa się z przepełnionych akcją ujęć, wśród których są też fragmenty rozgrywki. Widzimy ulepszony system pokonywania przeszkód, wybuchy, walkę piechoty, oraz czołgi i samoloty.

Ostatnie sekundy zwiastuna to pierwsze spojrzenie na tryb battle royale. Żołnierze standardowo stoczą bój na zmniejszającym się obszarze. W Battlefieldzie V strefę ograniczy pierścień ognia. Z materiału wynika, że w wariancie nie zabraknie pojazdów.

Jedno z ujęć ujawnia ponadto, że w grze pojawią się noże do rzucania.

Battlefield V doczeka się najistotniejszych zmian w serii od lat. Dotyczą nowego systemu budowania, animacji, regeneracji zdrowia, personalizowania postaci czy braku lootboxów. Premiera 19 października.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz