Red Dead Redemption 2 - Digital Foundry analizuje nowy trailer gry

Jak Rockstar wykorzystuje PS4 Pro?

Przedstawiciele Digital Foundry przyjrzeli się uważnie najnowszemu trailerowi Red Dead Redemption 2. Najważniejsze wnioski przedstawiają w materiale wideo z analizą zwiastuna.

Okazuje się, że gra działa na PS4 Pro w rozdzielczości 1920x2160, czyli oferuje 12-procentowy wzrost liczby pikseli w porównaniu do większości gier działających w skalowanym 4K na tym modelu konsoli.

Poza tym, w tym wypadku obraz jest skalowany do 4K tylko w linii horyzontalnej - wertykalne 2160p pozostaje natywne, dlatego obraz oferuje dobrą jakość i ostre krawędzie. Możliwe jednak, że ta technika zostanie jeszcze zastąpiona inną.

Digital Foundry zaznacza też, że mamy do czynienia ze stałą liczbą 30 FPS. Podczas analizy nie zauważono nawet najdrobniejszych spadków płynności.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października na PS4 i Xbox One. To prequel, w którym pokierujemy jednym z członków gangu, do którego należał John Marston z pierwszego RDR.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami