Najlepsze gry wyścigowe w historii - głosowanie czytelników

Gry samochodowe - rajdowe, zręcznościowe, symulacyjne i na mniej poważnie.

Gry wyścigowe to gatunek tak szeroko pojęty, że aż ciężki do jednoznacznego sklasyfikowania. Zręcznościówki, symulacje, tytuły próbujące pogodzić oba nurty, a jednocześnie też gry dla młodszych lub kreskówkowe wariacje.

Różnorodność gatunku gier wyścigowych sprawia, że niemal każdy gracz powinien znaleźć swoją ulubioną „ścigałkę”. Co ciekawe, zwłaszcza prawdziwe symulatory - chociaż wydane wiele lat temu - wciąż potrafią gromadzić wokół siebie pokaźne liczby aktywnych graczy.

To jednak tytuły bardzo angażujące, z którymi nie każdy lubi się mierzyć. Na szczęście istnieją także wyścigowe gry typu „arcade”, a więc przeznaczone dla mniej wymagającego gracza, gdzie pojazdy prowadzą się po prostu łatwiej.

Ciężko jest więc wybrać idealny tytuł dla gatunku. To zadanie pozostawiliśmy Wam - wyselekcjonowaliśmy 100 gier. To najlepsze gry wyścigowe w historii według krytyków, graczy i przeróżnych zestawień.

Ze względu na bogactwo i obfitość gatunku gier samochodowych (i nie tylko) nie byliśmy w stanie zawrzeć tutaj wszystkich produkcji wartych uwagi, dlatego skupiliśmy się przede wszystkim na najgłośniejszych i najbardziej ikonicznych. Jeśli jednak zależy Wam na umieszczeniu danej gry w zestawieniu, dajcie znać w komentarzach - postaramy się zaktualizować listę.

Zapraszamy do głosowania na swoje ulubione gry wyścigowe! Wystarczy wcisnąć strzałkę obok danego tytułu, dzięki czemu podniesie się jego pozycja w rankingu. Głosować można na wiele tytułów. Zapraszamy także do dyskusji w komentarzach - powiedzcie nam, dlaczego zagłosowaliście na dane gry?

belka

Kolejność w zestawieniu została wygenerowana losowo.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

ArtykułPS5 - premiera, wygląd, cena

Kiedy w sprzedaży, ile będzie kosztować.

ArtykułNajlepsze seriale HBO GO - Ranking 2020

Lista najlepszych oryginalnych - i nie tylko - produkcji HBO.

Na stronie

Komentarze (16)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami