Przedstawiciele Sony opublikowali premierowy zwiastun zmierzającego na PlayStation 4 Spider-Mana. Przepełniony akcją materiał wprowadza do fabuły gry i prezentuje głównych złoczyńców.

Zobaczymy Kingpina, Rhino, Mister Negative i Silver Sable. Jest też Miles Morales, który w komiksach przejął rolę (i kostium) Petera Parkera.

Nie zabrakło oczywiście głównego bohatera, wraz z popisami umiejętności akrobatycznych, scenami walki i specyficznym humorem.

Choć to trailer premierowy, Spider-Man zadebiutuje 7 września. Gra opowiada całkowicie nową historię, niezwiązaną z poprzednimi produkcjami i komiksami o superbohaterze.

„Spider-Man robi piekielnie dobre wrażenie. Urzeka dopracowaniem rozgrywki, ogromem zawartości i technicznym poziomem wykonania” - napisaliśmy w naszych wrażeniach z rozgrywki.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.