Call of Duty: Black Ops 4 - testy trybu Blackout ruszą 10 września

Battle royale.

Beta trybu Blackout - inspirowanego gatunkiem battle royale - z Call of Duty: Black Ops 4 rozpocznie się 10 września. Na początku wyłącznie na PlayStation 4, tak jak w przypadku minionych testów standardowego multiplayera.

Posiadacze Xbox One i PC będą musieli poczekać nieco dłużej, ale zapewne tylko kilka dni. Warto dodać, że uczestniczy poprzednich testów mogą zachować betę na dysku, a zostanie ona automatycznie zaktualizowana do testowej wersji Blackout.

Ujawniono, że możliwa będzie rozgrywka w trybach Solo, Duo oraz Quad - a więc w pojedynkę, w parach i w czwórkach. Niestety, załączony teaser nie prezentuje fragmentów rozgrywki.

O Blackout wciąż wiadomo niewiele. Mapa w tym trybie rywalizacji ma być jednak o wiele większa niż typowe lokacje w wieloosobowych rozgrywkach w Call of Duty.

Ujawniono też, że jako postacie wykorzystać będzie można bohaterów ze wszystkich gier, za jakie odpowiada studio Treyarch. Pojawi się też arsenał z różnych części Black Ops.

Pełna wersja Black Ops 4 debiutuje 12 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami