Wszystkie nowości w Forza Horizon 4 w nowym zwiastunie

Pory roku, nowe tryby, zmiany w trybie wieloosobowym.

Przedstawiciele Playground Games opublikowali materiał prezentujący wszystkie nowości w debiutującej 2 października Forzie Horizon 4.

Najważniejszą innowacją są oczywiście pory roku, które zmienią się dla wszystkich graczy w tym samym czasie, nawet jeśli aktualnie przemierzają otwarty świat. Wpłynie to nie tylko na wygląd krajobrazu, ale też warunki drogowe.

Kierowcy po raz pierwszy w serii kupią dom - mieszkanie otrzymamy już po godzinie gry. Budynki dokładnie obejrzymy oraz zwiedzimy wnętrza.

Drivatary, czyli samochody sterowane przez sztuczną inteligencję, zamieniono na prawdziwych graczy. W otwartym świecie - a nie tylko konkretnych zawodach - pościgamy się więc z innymi zawodnikami. Serwer pomieści 72 kierowców.

Wprowadzono nowy system wydawania punktów na umiejętności - od teraz każdy samochód ulepszymy osobno, dzięki odrębnym drzewkom zdolności.

for3
Po wyścigach czas się zrelaksować

Usprawniono menu, dodano nowe wyzwania (dzienne i tygodniowe) oraz warianty rozgrywki multiplayer, np. survival, określany przez twórców „trybem zombie”.

Podkreślono też, że do stworzenia dźwięków posłużyły prawdziwe samochody, rozpędzone na pasie startowym dla samolotów.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 2 października na Xbox One i PC z Windows 10.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami