Total War: Three Kingdoms - spojrzenie na mapę świata w nowym zwiastunie

Materiał na silniku gry.

Nowy trailer Total War: Three Kingdoms pozwala po raz pierwszy przyjrzeć się fragmentom mapy świata, którą gracze będą oglądać podczas planowania taktyki w kampanii.

Skupiający się na postaci Sun Jiana materiał nie zawiera elementów interfejsu, możemy więc jedynie dostrzec o wiele żywszą i barwniejszą kolorystykę mapy niż w innych historycznych odsłonach Total War.

Widać też, że deweloperzy przyłożyli większą wagę do różnorodnych animacji generałów, a także do tego, jak wyglądają duże miasta.

Three Kingdoms zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się odsłon historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy przygotowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Romantyczna kampania położy o wiele większy nacisk na generałów i wprowadzi między innymi system pojedynków bohaterów. Podczas takich starć reszta armii wstrzyma wszystkie działania na czas potyczki czempionów.

Gra zadebiutuje wiosną 2019 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami