Total War: Three Kingdoms - spojrzenie na mapę świata w nowym zwiastunie

Materiał na silniku gry.

Nowy trailer Total War: Three Kingdoms pozwala po raz pierwszy przyjrzeć się fragmentom mapy świata, którą gracze będą oglądać podczas planowania taktyki w kampanii.

Skupiający się na postaci Sun Jiana materiał nie zawiera elementów interfejsu, możemy więc jedynie dostrzec o wiele żywszą i barwniejszą kolorystykę mapy niż w innych historycznych odsłonach Total War.

Widać też, że deweloperzy przyłożyli większą wagę do różnorodnych animacji generałów, a także do tego, jak wyglądają duże miasta.

Three Kingdoms zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się odsłon historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy przygotowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Romantyczna kampania położy o wiele większy nacisk na generałów i wprowadzi między innymi system pojedynków bohaterów. Podczas takich starć reszta armii wstrzyma wszystkie działania na czas potyczki czempionów.

Gra zadebiutuje wiosną 2019 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami