Po dłuższym okresie milczenia, reżyser odpowiedzialny za film na podstawie serii Uncharted ogłosił, że już niedługo rozpocznie się produkcja.

- Najbliższy projekt, który zrealizuję, to „Uncharted”. To bardzo duża produkcja - powiedział Shawn Levy w rozmowie z The Playlist. - Mamy już bardzo dobry scenariusz oraz naszą gwiazdę, Toma Hollanda.

Holland to aktor znany między innymi z roli Człowieka Pająka w Spider-Man: Homecoming. Choć wiadomo, że mężczyzna wcieli się w młodego Nathana Drake'a, wciąż trzeba przeprowadzić dodatkowy casting dla reszty postaci.

un
Holland zagra znanego poszukiwacza przygód

- Musimy teraz sporządzić harmonogram i kolejny casting, ale powiedziałbym, że to już na horyzoncie - tłumaczy Levy. - Jestem bardzo podekscytowany tym filmem.

Sony Pictures, które posiada prawa do filmowej adaptacji Uncharted, przez lata próbowało przenieść grę na srebrny ekran. W tym czasie zmieniał się zarówno odpowiedzialny za produkcję zespół, jak i obsada. Nathana miał zagrać Mark Wahlberg.

Jako że główny aktor wcieli się w młodego bohatera, film będzie prequelem opowieści znanej z gier.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały