Przedstawiciele Square Enix opublikowali kolejny zwiastun prezentujący rozgrywkę w nadchodzącym Shadow of the Tomb Raider. Wcześniej widzieliśmy między innymi ataki z ukrycia i świat gry. Tym razem zaprezentowano przetrwanie pod wodą.

Materiał sugeruje, że deweloperzy położyli większy nacisk na przedstawienie szczegółowych podwodnych środowisk, a Lara częściej będzie miała okazję całkowicie się zanurzyć.

Powracają eliminacje spod powierzchni - bohaterka może podpłynąć do stojącego na brzegu wroga i wciągnąć go pod wodę. Jeżeli zrobi to w odpowiednim momencie, uniknie oczywiście wykrycia.

Podobnie jak w przypadku grobowców, mamy do czynienia z większą różnorodnością - widzimy chociażby fragment, w którym Lara nurkuje w wodzie wypełnionej gorącą lawą. Nie zabrakło też walki z niebezpiecznym węgorzem.

Shadow of the Tomb Raider to zwieńczenie trylogii o przygodach młodej poszukiwaczki przygód - dziewczyna podąża tropem Zakonu Trójcy, czyli znanej z poprzednich części organizacji poszukującej starożytnych reliktów.

Premiera 14 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama