Witamy w naszym poradniku do Netflix. Znajdziecie tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także dokładne opisy dotyczące wielu zagadnień.

Netflix to platforma VOD, czyli wideo na żądanie. Wystarczy dostęp do Internetu, aby korzystać z bardzo szerokiego katalogu filmów, seriali (w tym także oryginalnych produkcji), dokumentów oraz kreskówek. Wszystko to w ramach miesięcznego, niezbyt wysokiego abonamentu.

W niniejszej publikacji przybliżamy wiele aspektów, głównie dla początkujących, dzięki czemu w łatwy sposób wejdziecie w świat Netflix. Skorzystajcie z poniższych linków, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o amerykańskiej platformie.

Życzymy miłej lektury i oglądania!

netflix_poradnik
  • Netflix - jak anulować subskrypcję i płatność - zapoznaj się z tą stroną, aby zobaczyć jak w prosty sposób anulować abonament na Netflix. To bardzo ważna informacja, gdyż jeśli z niej nie skorzystasz, a będziesz chciał zrezygnować z Netflixa, cały czas pobierana będzie miesięczna opłata za serwis.
  • Netflix - zarządzanie profilami - jeśli na jednym urządzeniu z Netflixa korzysta więcej osób, możemy stworzyć profil dla każdego użytkownika. Dzięki temu każdy użytkownik może indywidualnie konfigurować swoje konto, listę oglądania i sugerowane produkcje. W tym miejscu podpowiadamy, jak stworzyć profile i nimi zarządzać.
  • Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018 - na dobry początek przygody z Netflixem proponujemy też zestaw 15 najlepszych seriali wyprodukowanych przez amerykańską firmę. Wybraliśmy hity, które cieszą się uznaniem nie tylko widzów, ale i także krytyków.
  • Netflix i nowości na sierpień 2018 - w tym miejscu publikujemy zawsze informacje o nowościach w polskim katalogu Netflixa. Pod koniec każdego miesiąca znajdziesz tu listę nowości oraz produkcji, które przestaną być dostępne.

Nasz poradnik powstaje cały czas, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony. Już niebawem publikację zaktualizujemy o kolejne elementy związane z Netflixem.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały