Red Dead Redemption 2 - pierwszy gameplay zaprezentowany

Fragmenty rozgrywki.

Zgodnie z zapowiedziami, przedstawiciele studia Rockstar opublikowali dziś materiał wideo z prezentacją rozgrywki z Red Dead Redemption 2 nagrany na PS4 Pro.

Gameplay pozwala przyjrzeć się eksploracji, jeździe konnej i strzelaninom. Po raz pierwszy możemy dostrzec między innymi ulepszone w stosunku do GTA 5 animacje postaci.

Twórcy pokazują też różne lokacje, warunki pogodowe i bohaterów.

Pojawiają się też zupełnie nowe opcje dostępne podczas rozgrywki. Spotykanych ludzi możemy pozdrawiać, zastraszać lub spróbować przegonić albo uspokoić podczas kłótni. Wszystko to poprzez użycie odpowiednich przycisków.

Poza tym, materiał przekazuje też informacje, które znamy już z pokazów dla mediów. Jest więc system obozowania z gangiem i dbania o towarzyszy, tworzenie więzi z rumakiem czy też system konsekwencji naszych czynów.

Rozbudowano też system polowania. Zranioną zwierzynę trzeba będzie wytropić po śladach, a upolowanej nie będzie można zbyt długo przewozić na koniu, ponieważ zacznie się psuć.

Red Dead Redemption 2 debiutuje 26 października na PS4 i Xbox One. To prequel, w którym pokierujemy jednym z członków gangu, do którego należał John Marston z pierwszego RDR.

Reklama

Skocz do komentarzy (21)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (21)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami