Assassin's Creed Odyssey pozwoli na romans z 6 postaciami jednocześnie

Plus: szereg innych informacji.

Dziennikarze Game Informer przeprowadzili wywiad z reżyserem Assassin's Creed Odyssey - Scottem Phillipsem. Poznaliśmy nowe szczegóły o romansach, statku, a także dowiedzieliśmy się, że gra nie otrzyma trybu battle royale.

Phillips przekonuje, że relacje z bohaterami opowieści to duma deweloperów. Gracz będzie miał okazje rozwijać znajomości, dokonując wyborów - między innymi dzięki opcjom dialogowym.

Deweloper podkreślił, że w grze znajduje się 6 postaci, z którymi Alexios albo Kassandra mogą romansować, przy czym nie ma ograniczeń co do liczby - z wszystkimi utrzymamy miłosne relacje jednocześnie.

ac4
Powróci ptak - zwiadowca

Spotkamy Sokratesa, ale nie filozof będzie członkiem drużyny na statku. Łódź z kolei posłuży jako główna baza - Phillips używa nawet określenia „dom”. Powrócą szanty, czyli żeglarskie pieśni, z których ucieszą się miłośnicy Assassin's Creed 4: Black Flag.

Gra, podobnie jak Origins, otrzyma tryb fotograficzny. Deweloper przyznał też, że zabraknie ukrytego ostrza, czyli kultowej broni używanej na przestrzeni całej serii. Zapewnił jednak, że otrzymamy „coś znacznie lepszego”.

ac3
Odyssey to największa gra z serii

W wywiadzie nie zabrakło zabawnych momentów: Phillips sugeruje na przykład, aby gracze za wszystkie błędy i glitche winili nieprawidłowe działanie Animusa. Potwierdza też, że w Odyssey nie zagramy w tryb battle royale.

Przeprowadzający wywiad dziennikarz wielokrotnie próbował sprowokować dewelopera, aby odniósł się do czasów feudalnej Japonii (wyczekiwanego przez miłośników serii okresu), ale Phillips zbywał pytania.

Odyssey trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One 5 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami