Destiny 2 ze zmianami w systemie walki i dostosowania broni

Wraz z dodatkiem Porzuceni.

Deweloperzy z Bungie przeprowadzili transmisję na żywo, podczas której opowiedzieli o najważniejszych zmianach, jakich doczeka się Destiny 2 po premierze dodatku Porzuceni.

Podano szczegóły nowego systemu modyfikacji broni. Mody nie tyle ulepszą statystyki postaci, co zapewnią wsparcie w konkretnych sytuacjach. Niektóre zwiększą obrażenia zadawane bossom i pojazdom, inne zwiększą celność podczas skoku, a kolejne zwiększą zasięg lub zmniejszą odrzut podczas strzelania (dzięki, PC Gamer).

Modami ulepszymy teraz każdą broń, jednakże modyfikacje zdobędziemy jedynie przez rozłożenie zdobytego oręża. W każdej znalezionej sztuce znajdziemy inny mod, więc żeby go zdobyć, będziemy musieli zniszczyć przedmiot. Dzięki temu, nawet „powtórki” okażą się użyteczne.

Zmian doczekał się też system przedmiotów mistrzowskich. Od teraz, każdą broń ulepszymy do poziomu mistrzowskiego, aż do 10 szczebla rozwoju statystyk. Pierwsze poziomy nie są drogie, ale do kolejnych potrzebujemy już mistrzowskich rdzeni i legendarnych odłamków.

W systemie PvP odrodzimy się teraz z dwoma pociskami do broni specjalnej. Ponadto, gracze po śmierci zostawią amunicję specjalną do zebrania.

Zbalansowano obrażenia broni. Wspominaliśmy już, że zmniejszono czas potrzebny do zabicia gracza - wystarczą dwa strzały z łuku (z których co najmniej jeden trafił w głowę) lub dwa ciosy wręcz, by wyeliminować oponenta.

Debiutujący 4 września dodatek Porzuceni wprowadzi do gry kolejne strefy do eksploracji, aktywności grupowe oraz tryb Gambit (łączący walki PvP oraz walkę z kosmitami).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami