Destiny 2 - transmisja z prezentacji dodatku Porzuceni

Dziś o godzinie 19:00.

Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego w serwisie Twitch przedstawiciele studia Bungie przeprowadzą prezentację dodatku Porzuceni do nastawionej na sieciową rozgrywkę strzelanki Destiny 2.

Prowadzący wydarzenie Josh Hamrick, Greg Peng, Claude Jerome i deweloper posługujący się pseudonimem DeeJ pokażą najważniejsze elementy rozszerzenia. Projektanci skoncentrują się między innymi na systemie walki.

Póki co wiadomo, że twórcy postarają się rozwiązać problem zbyt słabych broni. Niedawno autorzy ujawnili, że wraz z premierą dodatku skrócą czas zabójstwa rywala w starciach z innymi graczami.

Trzecie duże DLC do produkcji to nowy wątek fabularny, w którym wrócimy na znaną z poprzedniej części cyklu Rafę. Nie zabraknie też kolejnego typu przeciwników (dowodzeni przez elitarnych baronów Wzgardzeni) oraz następnego trybu - łączącej starcia PVP i walkę z kosmitami opcji Gambit.

Rozszerzenie Porzuceni do Destiny 2 zadebiutuje 4 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami