Pokémon Go otrzyma tryb PvP pod koniec roku

Wyczekiwana funkcja.

Pokémon Go do końca bieżącego roku otrzyma tryb PvP, a więc możliwość toczenia bitew z innymi graczami - wynika z wypowiedzi Anne Beuttenmuller, szefowej europejskiego marketingu w Niantic.

Rozmowę z menedżerką przeprowadził portal Gram.pl. Beuttenmuller, zapytana o nowości, jakie deweloperzy planują wprowadzić do rozgrywki w kolejnych aktualizacjach, naświetliła najbliższą przyszłość Pokémon Go.

- Teraz pracujemy nad trybem PvP, który niedługo się pojawi. Poza tym wciąż pracujemy nad udoskonaleniem funkcji, która właśnie zadebiutowała. Chodzi tu o elementy dotyczące przyjaciół, takie jak możliwość wymiany Pokémonami w grze.

pok2
Pokémony wciąż na topie

- Ciągle usprawniamy elementy, które mamy dostępne w grze i następną rzeczą, którą chcemy dodać pod koniec tego roku, to tryb PvP.

Anne Beuttenmuller podkreśliła, że Niantic wciąż zamierza uzupełniać grę o nowe stworki do łapania. Poinformowała też, że Pokémon Go pobrano już 800 milionów razy.

Poruszono temat Harry Potter: Wizards Unite, czyli kolejnej gry Niantic, wykorzystującej technikę rozszerzonej rzeczywistości. Dowiedzieliśmy się jedynie, że produkcja osadzona w magicznym uniwersum opiera się na modelu Ingress i Pokémon Go, a premierę zaplanowano na koniec bieżącego roku.

Zobacz: Pokémon Go - poradnik i najlepsze wskazówki

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami