Mod do Uncharted 4 prezentuje scenę w wersji FPP

Rozmowa z Eleną. 

Modder o pseudonimie Thekempy zaprezentował, jak wygląda jedna z najbardziej pamiętnych scen z Uncharted 4 w wersji FPP, a więc z widokiem z oczu bohatera (dzięki, Kotaku).

Modyfikacja pozwala rozegrać fragment z czwartego rozdziału gry, który zabiera graczy do domu Nathana Drake'a. To spokojna sekwencja, w której przygotowujemy jedzenie dla Eleny oraz rozmawiamy z nią.

Dzięki pracy Thekempy dostrzeżemy szczegóły, które umykają w domyślnej wersji z trzecioosobową kamerą. Dowiadujemy się przykładowo, że twórcy zadbali o animację mieszanego na talerzu makaronu, choć gracz nie jest w stanie jej zauważyć.

Warto też zwrócić uwagę, jak deweloperzy manipulują oświetleniem podczas sceny dialogu, w zależności od tego, na kogo zwrócono kamerę. Nowa perspektywa pozwala też bardziej docenić pracę aktorów wcielających się w Drake'a i Elenę, oraz szczegółowość odwzorowania mimiki.

Nie zabrakło rozgrywki w oryginalnego Crasha Bandicoota, choć ten fragment w wersji FPP nie ujawnia żadnych sekretów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami