Gameplay z FIFA 19 pokazuje mecz w trybie Survival

Strata zawodnika wraz ze strzelonym golem.

Podczas transmisji z finałów tegorocznych mistrzostw świata w FIFA, pokazano przykładowy mecz rozegrany we wprowadzanym w tegorocznej odsłonie cyklu trybie Przetrwanie (w oryginale Survival).

Wariant inspirowany jest grami w stylu battle royale. Zasady zabawy są proste: drużyna, która zdobywa bramkę, jednocześnie traci losowego zawodnika. To zaś powinno - przynajmniej w teorii - wyrównać szanse w dalszej części spotkania.

W zaprezentowanym starciu zmierzyły się włoski Juventus Turyn i francuskie PSG, a każdą z drużyn kontrolowało dwóch graczy. Strzelane gole oznaczały konieczność zejścia z murawy następnych piłkarzy.

Survival jest częścią House Rules - zbioru reguł i zmiennych określających czynniki potrzebne do zwycięstwa lub zaliczenia zdobytej bramki. Pojawi się więc na przykład możliwość rozegrania meczu bez spalonych i fauli.

Przetrwanie to jedna z najważniejszych nowości, które trafią do tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu. Innymi są między innymi zaawansowany system statystyk oraz szereg usprawnień do trybu Ultimate Team.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami