Z okładki Football Manager 2019 znika „twarz” serii

Po 14 latach.

Przedstawiciele firmy Sega zapowiedzieli Football Manager 2019 - kolejną odsłonę cyklu piłkarskich menedżerów od Sports Interactive. Gra zadebiutuje 2 listopada, wyłącznie na PC.

Tego samego dnia ukażą się jeszcze dwie inne edycje tytułu. Na komputerach oraz urządzeniach z systemami iOS i Android pojawi się uproszczony nieco Touch, a na same smartfony i tablety trafi wydanie o nazwie Mobile.

Warto zaznaczyć, że na okładce produkcji - po raz pierwszy od 2005 roku - zabraknie wizerunku słynnego menedżera. Przygotowana przez twórców grafika pokazuje moment wyjścia na murawę z perspektywy trenera. Do tego przeprojektowane logo serii.

01
Na okładce po raz pierwszy od 14 lat nie pojawi się słynny „Manager Man”

Na temat Football Manager 2019 nie ujawniono zbyt wielu szczegółów. Deweloperzy obiecują jednak „szereg nowych i udoskonalonych funkcji”, które powinny zwiększyć realizm rozgrywki. Poza tym pojawi się niemiecka Bundesliga.

Osoby składające zamówienie przedpremierowe wezmą udział w testach gry. Beta rozpocznie się około dwa tygodnie przed debiutem pełnej wersji, a osiągnięte w trakcie zabawy postępy będzie można przenieść do finalnej odsłony.

Więcej informacji o powstającym projekcie studio Sports Interactive przedstawi pod koniec września.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami