Sniper Elite 4 we wrześniowym Humble Monthly

Do wyboru jest też Rise of the Tomb Raider.

Sklep Humble Bundle ujawnił trzy pierwsze gry z wrześniowej usługi Humble Monthly. Abonenci otrzymają między innymi Sniper Elite 4 - kolejną odsłonę snajperskiej serii od studia Rebellion.

Następną produkcją wchodzącą w skład oferty jest utrzymane w stylistyce anime RPG o nazwie Tales of Berseria. Trzecia zaś to niezależne Staxel, w którym wcielamy się w mieszkańca niewielkiego miasteczka zajmującego się uprawianiem roli, handlem i walką z potworami.

Zamiast powyższego zestawu zainteresowani mogą wybrać jednak Rise of the Tomb Raider o przygodach młodej Lary Croft. Warto zaznaczyć, że pierwotnie tytuł dodawany był do Humble Monthly w październiku ubiegłego roku.

Kolejne produkcje zostaną ujawnione 1 września. Osoby decydujące się na wykupienie subskrypcji już teraz, dostęp do wymienionych gier uzyskają natychmiast. Cena za miesiąc wynosi 12 dolarów, a więc około 44 zł, ale w dowolnym momencie można anulować opłacanie abonamentu.

Korzystający z usługi co 30 dni otrzymują zestaw kilku gier, o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Sierpniowa oferta obejmowała między innymi Conan Exiles, The Escapists 2 oraz The Surge.

Abonenci mogą też liczyć na 10 procent rabatu na zakupy w cyfrowym sklepie Humble Bundle. Poza tym 5 procent wpłat przeznaczanych jest na cele charytatywne - w tym miesiącu fundusze powędrują na konto WMD, czyli fundacji zajmującej się ochroną wielorybów, delfinów i waleni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami