Materiał z Assassin's Creed Odyssey przybliża elementy RPG i system wyborów

Twórcy opowiadają o grze.

Firma Ubisoft opublikowała materiał, w którym twórcy tegorocznego Assassin's Creed Odyssey opowiadają o implementowanych w powstającej produkcji elementach RPG.

Deweloperzy podkreślają, że w trakcie prac koncentrowali się na zagwarantowaniu graczom swobody. Użytkownicy nie tylko więc wybiorą postać i sposób realizacji danych misji, ale też podejmą decyzje wpływające na fabułę, co zaowocuje jednym z kilku różnych zakończeń.

Pojawi się także możliwość romansowania z określonymi bohaterami. Autorzy jednocześnie podkreślają, że ewentualne relacje nie będą powiązane z głównym wątkiem fabularnym, stanowiąc część aktywności pobocznych.

Poza tym gracze otrzymają opcję wsparcia Aten lub Sparty. Do tego funkcje udoskonalania gromadzonego sprzętu, własnego okrętu oraz poszczególnych umiejętności, które przydadzą się podczas rozgrywki.

Akcję gry osadzono w starożytnej Grecji, a więc przed wydarzeniami zaprezentowanymi w ubiegłorocznej odsłonie cyklu o podtytule Origins. W trakcie zabawy wcielimy się w Kassandrę lub Alexiosa - potomków Leonidasa, legendarnego króla Spartan.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami