Gramy w Call of Duty: Black Ops 4

Świeże wrażenia z bety.

Rozpoczęły się zamknięte testy Call of Duty: Black Ops 4 - na razie wyłącznie na konsoli PS4. Dostaliśmy się do bety i nagraliśmy fragmenty rozgrywki, a przy okazji przedstawiamy swoje wrażenia z gry.

Zmiany nie są wielkie, ale fani serii szybko je odczują. Ograniczenie poruszania się w stosunku do Black Ops 3 skutkuje mniej chaotyczną zabawą, a czas potrzebny do zabicia wroga jest odrobinę większy niż w poprzednich częściach.

Dodatkowe umiejętności bohaterów to też ciekawe urozmaicenie. Co jeszcze zwraca uwagę? Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Obecnie do testów zapraszani są gracze, którzy zamówili już Black Ops 4. Od 10 do 13 sierpnia wszyscy będą mogli jednak skorzystać z otwartej bety na PS4 i Xbox One. Posiadacze PC zagrają od 11 sierpnia - tylko za pośrednictwem Battle.net.

Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje 12 października. Wcześniej, we wrześniu, odbędzie się jeszcze jedna faza testów - pozwalająca sprawdzić zupełnie nowy tryb Blackout, inspirowany battle royale.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami