FIFA 19 - w grze pojawi się Przetrwanie: mecz w stylu Battle Royale

Survival, czyli zwiększenie szans przegrywającego.

W grze FIFA 19, która jest kolejną odsłoną popularnego symulatora piłki nożnej, znajdzie się specjalny tryb o nazwie Survival (w polskiej wersji językowej - Przetrwanie). Polega on na tym, że drużyna zdobywającą bramkę, traci losowego zawodnika, wyrównując tym samym - czysto teoretycznie - szanse w pozostałej części meczu.

Przetrwanie jest częścią dużej nowości w serii, czyli systemu House Rules (Własne Zasady). To zbiór zasad i zmiennych, które określają czynniki potrzebne do zwycięstwa lub tego, aby zdobyta bramka została zaliczona. Więcej szczegółów o tym aspekcie rozgrywki zdradzamy tutaj - Top 7 najważniejszych nowości w FIFA 19.

Zapytaliśmy Sama Riverę, jednego z głównych producentów odpowiedzialnych za rozgrywkę w FIFA, czy Survival jest trybem inspirowanym grami w stylu battle royale.

- Wszyscy, którzy grali w FIFA 19, mnie o to pytają. Survival jest dziełem naszej burzy mózgów. Wyszliśmy z założenia, że to ciekawe urozmaicenie i możliwość wyrównania szans, gdy znajdujesz się w lepszym położeniu. Wówczas musisz też całkowicie zmienić używaną taktykę - tłumaczy Rivera.

fifa_19_07

Przetrwanie na pewno będzie dostępne w trybie „kanapowym”, a więc przy jednej konsoli lub komputerze. Nie mamy natomiast informacji, czy tryb - jak i całe Własne Zasady - będzie również możliwy do ogrania za pośrednictwem rozgrywki wieloosobowej przez sieć.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami