World of Tanks otrzyma polskie czołgi 29 sierpnia

Wraz z mapą na terenie Polski.

Przedstawiciele studia Wargaming ujawnili datę premiery polskich czołgów w World of Tanks. Pojazdy rodzimej konstrukcji w sieciowej produkcji pojawią się 28 sierpnia - w ramach darmowej aktualizacji.

W planach jest kilka typów maszyn. Na pierwszych czterech poziomach znajdą się lekkie 4TP, 7TP, 10TP i 14TP, a kolejne będą reprezentowane przez modele średnie pokroju 25 TP KSUST II oraz zaprojektowane przez Edmunda Habicha jednostki 40TP i 45TP.

Zobacz: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Na najwyższe poziomy trafi zaś ciężki sprzęt powstały na bazie dokumentów odnalezionych w archiwach polskich instytutów naukowych - czołgi 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego.

Twórcy wprowadzą do gry również mapę „Studzianki” - lokację opartą na największej bitwie pancernej, którą stoczono w Polsce w trakcie II wojny światowej. Wydarzenia na planszy okrasi zaś nagrana przez zespół Żywiołak specjalna wersja utworu „W moim ogródecku”.

Wargaming przygotowało także kilka dodatkowych atrakcji. W sierpniu każdy Polak, który zaloguje się do World of Tanks, otrzyma konto premium na 3 dni, a osoby wracające po dłuższej przerwie mogą liczyć na profil ważny przez 15 dni.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami