BioWare pracuje nad kolejnymi częściami Mass Effect i Dragon Age

Równolegle z Anthem.

Casey Hudson - dyrektor generalny w BioWare - opublikował tekst, w którym opisał swoje wrażenia z E3 i Comic Conu. Wspomniał również o Anthem, a co najważniejsze - zapewnił, że miłośnicy serii Mass Effect i Dragon Age mają na co czekać.

- Głośno i wyraźnie słyszymy wasze zainteresowanie seriami Dragon Age i Mass Effect. Zapewniam was więc, że mamy kilka tajnych zespołów, pracujących nad sekretnymi projektami, które na pewno wam się spodobają. Nie jesteśmy tylko gotowi, żeby o tym rozmawiać, przynajmniej jeszcze przez chwilę - tłumaczy Hudson.

Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie otrzymamy więcej szczegółowych informacji. Czy BioWare zdecyduje się kontynuować wątek Andromedy, czy postawi na nową opowieść?

da
O kolejnym Dragon Age słyszymy coraz częściej

W maju ubiegłego roku pojawiła się informacja, że po rozczarowujących wynikach ostatniej odsłony Mass Effect, serię „odłożono na półkę” na nieokreślony czas. Hudson jeszcze w lipcu przyznał jednak, że BioWare chce wrócić do swoich głównych serii gier.

W świetle wypowiedzi Hudsona, prawdopodobna wydaje się również informacja sprzed kilku dni, jakoby Dragon Age 4 miał zadebiutować w 2020 roku. Fabuła opowie rzekomo historię znanego z Inkwizycji i dodatku Intruz elfickiego apostaty Solasa.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami