Dragon Age 4 zadebiutuje w 2020 roku?

Nieoficjalne informacje.

Kolejna odsłona rozwijanej przez deweloperów ze studia BioWare serii Dragon Age powinna zadebiutować w 2020 roku - wynika z nieoficjalnych informacji na temat tworzonego projektu.

Pragnący zachować anonimowość pracownik zespołu w rozmowie z greckim wydaniem serwisu IGN stwierdził, że niedawno rozpoczęto nagrania dialogów do następnej produkcji firmy. Nie ujawnił nazwy, ale zapewnił, że nie chodzi o Anthem.

Podkreślił, że tajemnicza gra jest nową częścią jednej z dotychczasowej serii, której akcja toczy się w „starożytnym” uniwersum, a jedynym rozwijanym przez BioWare cyklem osadzonym w podobnym świecie jest Dragon Age. Informator uważa, że tytuł ukaże się za dwa lata.

Oczywiście do powyższych doniesień należy podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że w przeszłości studio nie ukrywało, że prowadzi prace nad kolejną produkcją rozgrywającą się w Thedas - w styczniu szef ekipy przyznał, że przyjmie formę „usługi”.

W maju zaś były dyrektor kreatywny Dragon Age - Mike Laidlaw - ujawnił, że gdy był zatrudniony w BioWare, czwartą odsłoną cyklu zajmował się niewielki zespół. Stwierdził też, że produkcja najprawdopodobniej skupi się na znanym z Inkwizycji i dodatku Intruz elfickim apostacie Solasie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami