Przedstawiciele Square Enix opublikowali kolejny krótki zwiastun Shadow of the Tomb Raider. Film prezentuje krajobrazy lokacji, które podczas swojej podróży zwiedzi Lara Croft.

Widzimy wioskę Paititi, która jest największą do tej pory lokacją typu hub w serii, zacienione wzgórza, zniszczone budowle w sercu dżungli, grobowce i duże drewniane machiny. Na końcu zaprezentowano panoramę dużego, zalesionego obszaru.

Tereny pokryte gęstą roślinnością odegrają znacznie większą rolę w nowych przygodach pani archeolog. Twórcy zapewniają, że usprawniono możliwości gry po cichu, a bohaterka może „torturować” i „przerażać” wrogów tak, by uciekli.

Nowe przygody Lary Croft trafią na PC, PlayStation 4 i Xbox One 14 września. To tworzone przez Eidos Montreal zakończenie trylogii opowiadającej o początkach kariery protagonistki.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz