Battlefield 1 - dodatek Apokalipsa dostępny za darmo na PC, PS4 i Xbox One

Zestaw pięciu map.

Electronic Arts udostępniło za darmo czwarte, a zarazem ostatnie rozszerzenie do strzelanki Battlefield 1 - dodatek Apokalipsa. Akcja skierowana jest do posiadaczy PC, PS4 i Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy przypisać pakiet do konta w cyfrowych sklepach na poszczególnych platformach sprzętowych, czyli Origin, PS Store i Xbox Live Store. Uzyskane w ten sposób DLC zachowamy oczywiście na stałe. Promocja obowiązuje do 8 sierpnia.

Rozszerzenie wprowadza pięć nowych map do trybu sieciowego - Passchendaele (wioska w pobliżu belgijskiego miasta Ypres), Kobard (bitwa między Austrią i Węgrami nieopodal rzeki Soczy), Somma (pola pszenicy), Niebo nad Londynem i Na krawędzi. Dwie ostatnie zaprojektowano z myślą o trybie Powietrzny szturm.

Apokalipsa implementuje również następną porcję wyposażenia, w tym samoloty Hansy Brandenburg GI i Airco DH10 oraz przeznaczone do walki wręcz tasak rzeźniczy i łom. Do tego sześć następnych broni palnych.

Poza tym na PC, PS4 i Xbox One za darmo udostępniono dwa DLC do Battlefield 4 - Chińską nawałnicę i Wojnę na morzu. Oba rozbudowują produkcję o kolejne lokacje, ekwipunek i inne elementy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami