Destiny 2 z krótszym czasem zabójstwa w trybie PvP

Wraz z dodatkiem Porzuceni.

Gracze Destiny 2 dostrzegli w najnowszych materiałach, że w dodatku Porzuceni bronie wydają się zadawać większe obrażenia. O zmianach wypowiedzieli się twórcy, potwierdzając, że skrócą czas potrzebny do zabójstwa w trybie PvP.

Zbyt słabe bronie to problem, na który zwracało uwagę wielu miłośników strzelanki. Duża odporność graczy na ataki powodowała, że często wybierano taktykę pozostawania w zespole i wybierania pojedynczych celów do eliminacji.

Samotny gracz nie mógł skontrować takiego rodzaju ataku - nawet gdy udało mu się zaskoczyć drużynę, musiał poświęcić za dużo czasu na chociażby jedno zabójstwo. W tym czasie zespół mógł zareagować.

des4
Zmiany wprowadzą więcej dynamizmu

Podczas transmisji na żywo, prezentującej „Walkę roku drugiego”, zapewniono, że gracze doczekają się zmian, ponieważ deweloperzy skrócili czas potrzebny do zabicia zawodników. Więcej szczegółów poznamy 7 sierpnia, podczas kolejnej prezentacji (dzięki, Game Informer).

Debiutujący 4 września dodatek wprowadzi do gry kolejne strefy do eksploracji, aktywności grupowe oraz tryb Gambit (łączący walki PvP oraz walkę z kosmitami). Kilka dni temu zaprezentowano też nowe bronie z rozszerzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami