Aktor wcielający się w Geralta kroi owoce w filmie inspirowanym Wiedźminem i Fruit Ninja

Walka z jabłkami.

Alan Padziński w serwisie YouTube prowadzi kanał The Sword's Path poświęcony broni białej. W nowym filmie internauty pojawił się Maciej Kwiatkowski, dzięki któremu w grach z serii Wiedźmin stworzono animacje Geralta.

W materiale inspirowanym nie tylko przygodami Białego Wilka, ale również mobilnym cyklem Fruit Ninja obaj panowie łączą siły w walce z nadlatującymi owocami. Arbuzy i ananasy kroją za pomocą swoich ostrzy.

Nie zabrakło także efektów specjalnych w formie znaku Quen, który generuje barierę chroniącą przed niebezpiecznymi jabłkami. Do tego utrzymana w wiedźmińskim stylu oprawa muzyczna.

Padziński jest instruktorem historycznych sztuk walki zajmującym się też wykuwaniem własnych broni. Fechtunek trenuje od 12. roku życia - najpierw uprawiał szermierkę sportową, później posługiwał się polską szablą i kenjutsu, a obecnie specjalizuje się długich mieczach niemieckich.

Natomiast Kwiatkowski brał udział w sesjach motion-capture na potrzeby postaci Geralta z cyklu Wiedźmin. Animacje Białego Wilka zawarte w grach autorstwa CD Projekt Red są odwzorowaniem ruchów wykonywanych przez kaskadera.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami