Aktor wcielający się w Geralta kroi owoce w filmie inspirowanym Wiedźminem i Fruit Ninja

Walka z jabłkami.

Alan Padziński w serwisie YouTube prowadzi kanał The Sword's Path poświęcony broni białej. W nowym filmie internauty pojawił się Maciej Kwiatkowski, dzięki któremu w grach z serii Wiedźmin stworzono animacje Geralta.

W materiale inspirowanym nie tylko przygodami Białego Wilka, ale również mobilnym cyklem Fruit Ninja obaj panowie łączą siły w walce z nadlatującymi owocami. Arbuzy i ananasy kroją za pomocą swoich ostrzy.

Nie zabrakło także efektów specjalnych w formie znaku Quen, który generuje barierę chroniącą przed niebezpiecznymi jabłkami. Do tego utrzymana w wiedźmińskim stylu oprawa muzyczna.

Padziński jest instruktorem historycznych sztuk walki zajmującym się też wykuwaniem własnych broni. Fechtunek trenuje od 12. roku życia - najpierw uprawiał szermierkę sportową, później posługiwał się polską szablą i kenjutsu, a obecnie specjalizuje się długich mieczach niemieckich.

Natomiast Kwiatkowski brał udział w sesjach motion-capture na potrzeby postaci Geralta z cyklu Wiedźmin. Animacje Białego Wilka zawarte w grach autorstwa CD Projekt Red są odwzorowaniem ruchów wykonywanych przez kaskadera.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami