Forza Horizon 4 bez lootboxów i tokenów za realne pieniądze

Skrzynki usunięte także z Forzy Motorsport 7.

Studio Turn 10 opublikowało na oficjalnej stronie komunikat dotyczący lootboxów w Forza Motorsport 7. Deweloperzy do końca roku usuną z gry skrzynki z łupem. Podobne rozwiązania nie pojawią się ponadto w nadchodzącej Forzie Horizon 4.

Dotychczas w serii Horizon pojawiały się kredyty, czyli wirtualne pieniądze, za które kupujemy nowe samochody w salonie, na aukcjach, i za pomocą których ulepszamy wozy.

Kredyty zdobywa się dzięki rozgrywce, ale walutę można też kupić w sklepie Microsoftu. Twórcy samochodowej serii informują, że ani płatne tokeny, ani lootboxy nie pojawią się w Forzie Horizon 4. Oznacza to, że walutę zdobędziemy wyłącznie ścigając się i wykonując inne wyzwania w otwartym świecie.

hor
Nowe auto tylko dzięki ciężkiej pracy

Jeśli chodzi o Forzę Motorsport 7, zmiana w systemie skrzynek nie będzie natychmiastowa, ponieważ - jak twierdzą deweloperzy - proces jest bardzo skomplikowany.

Lootboxy w symulacyjnej serii wzbudzały kontrowersje od premiery produkcji. Choć teraz znajdziemy w nich wyłącznie przedmioty kosmetyczne, dawniej gracze wygrywali samochody - również takie, których nie mogli kupić w standardowy sposób.

Forza Horizon 4 zadebiutuje 11 października na Xbox One i PC z Windows 10. Trafiamy do Wielkiej Brytanii, a największą nowością są zmienne pory roku, które wpłyną nie tylko na wygląd świata, ale też sposób prowadzenia pojazdów.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami