Cyberpunk 2077 - system rozwoju zdolności wzorowany na Skyrimie

Umiejętności ulepszymy wraz z ich używaniem.

CD Projekt Red ujawniło, że system rozwoju zdolności w powstającym Cyberpunk 2077 wzorowany jest na podobnym mechanizmie zastosowanym w The Elder Scrolls 5: Skyrim.

Odpowiadając na pytanie jednego z internuatów, twórcy na Twitterze wyjaśnili, że gracze ulepszą umiejętności wykonując powiązane z nimi akcje. W ten sposób udoskonalą na przykład hakowanie, konstruowanie przedmiotów oraz strzelanie z broni długiej i krótkiej.

Autorzy podkreślili też, że zwykłe atrybuty pokroju siły i refleksji wzmocnimy poprzez osiąganie kolejnych poziomów doświadczenia i instalowanie cybernetycznych wszczepów. Natomiast kolejne perki gwarantujące określone bonusy odblokujemy punktami doświadczenia i tak zwanym Street Cred.

Gracze pokierują V - postacią, którą dostosują na początku zabawy, wybierając płeć, modyfikując wygląd oraz dobierając początkowe atrybuty. Dużą rolę odegra walka. Nie zabraknie także prowadzenia pojazdów i zaawansowanego systemu romansowania.

Po raz pierwszy grę w akcji zobaczyli dziennikarze podczas czerwcowych targów E3. Po prezentacji pojawił się szereg nowych informacji o produkcji - dowiedzieliśmy się, że tytuł to RPG w perspektywie FPP. Najwyraźniej jednak CD Projekt Red nie zorganizuje publicznego pokazu projektu na targach Gamescom.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale pozycja zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami