Ostatni sekret God of War odnaleziony?

Gracze są zawiedzeni. 

Aktywna społeczność miłośników God of War próbuje dociec, czy odnaleziony właśnie sekret to ostatnia niespodzianka, jaką deweloperzy ukryli w wirtualnym świecie. Wielu graczy zdaje się w to nie wierzyć, ponieważ odkrycie to „tylko” easter egg.

Wzmożone poszukiwania rozpoczęto jeszcze w maju, po tym jak Cory Barlog - reżyser gry - stwierdził w wywiadzie, że nikt nie odnalazł jeszcze ostatniego sekretu w God of War.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Podczas Comic Conu Barlog zawęził obszar poszukiwań, zdradzając, że niespodziankę umieszczono w domu Kratosa. Gracze starali się więc przeszukać lokację, dokładnie sprawdzając każdy kąt.

Uwaga: dalsza część wiadomości zawiera spoiler z zakończenia gry.

god2
Atreus też szuka sekretów

Wirtualni detektywi odnaleźli w domostwie boga wojny cztery runy. Ułożone w odpowiedni sposób, prezentują napis „Loki”.

To oczywiście odniesienie do prawdziwej tożsamości Atreusa - fakt doskonale znany każdemu, kto ukończył grę. Z tego powodu na Reddicie pojawiło się wiele wypowiedzi niezadowolonych graczy, którzy oczekiwali czegoś więcej.

Joe Kennedy - artysta koncepcyjny, który pracował nad God of War - w odpowiedzi na znalezisko poinformował miłośników gry, że „Faye wiedziała”, wskazując na to, że matka Atreusa umieściła runy celowo.

Kennedy unika odpowiedzi na pytanie, czy to ostatni sekret gry, przenosząc odpowiedzialność na Cory'ego Barloga. To reżyser gry musi więc potwierdzić, że w cyfrowym świecie nie ma już czego szukać, a runy były niespodzianką, o której mówił jeszcze w maju.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami