Gameplay z gry FIFA 19 prezentuje finał Ligi Europy

Manchester City kontra Manchester United.

Dziennikarze serwisu USGamer opublikowali materiał prezentujący pierwsze fragmenty rozgrywki z przygotowywanej przez deweloperów z EA Sports gry FIFA 19.

Wideo przedstawia przykładowy finał Ligi Europy. W ostatnim meczu turnieju naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny z tego samego angielskiego miasta - Manchester City oraz Manchester United.

W filmie pokazano także wprowadzany w tegorocznej odsłonie cyklu system dynamicznej taktyki umożliwiający tworzenie różnych ustawień. Pomiędzy formacjami gracze następnie przełączą się wciskając odpowiedni przycisk kierunkowy na padzie.

Poza spotkaniem zaprezentowano też menu trybu związanego z europejskimi rozgrywkami klubowymi - utrzymane jest w barwach charakterystycznych dla Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie zabrakło też specjalnej oprawy przedmeczowej i sceny odbioru pucharu.

W najnowszej części serii zabraknie systemu VAR, ponieważ autorzy uważają, że nie jest potrzebny. Twórcy nie wykluczają za to dodania tańca z Fortnite w formie cieszynki. Poza jest coraz częściej używana przez prawdziwych piłkarzy - podczas niedawnego finału Mistrzostw Świata gest wykonał Antoine Griezman.

„Tytuł prezentuje się naprawdę dobrze i zaskakuje liczbą nowych elementów w grze, które nie są tylko marketingowymi chwytami, ale w większości odczuwalnymi zmianami” - napisaliśmy we wrażeniach z wczesnej wersji produkcji.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami