Deweloperzy ze studia Playground Games kontynuują publikowanie długich materiałów prezentujących zmieniające się pory roku w Forza Horizon 4. Przyszedł czas na zimę.

Twórcy podkreślają, że przedstawienie mroźnej pory roku wiązało się z największą ilością pracy - śnieg nie tylko najbardziej zmienia krajobraz, ale wpływa też sposób prowadzenia pojazdu.

W zależności od odwiedzanego regionu, na swojej drodze spotkamy grubą lub cienką i rozpuszczoną warstwę śniegu. Pojeździmy również po zamarzniętym jeziorze.

Deweloperzy poinformowali też, że pory roku zmienią się u każdego w tym samym momencie - nawet podczas jazdy. W takim wypadku gracz obejrzy krótki film prezentujący przemianę, a w tym czasie serwery załadują nowe elementy świata.

W poprzednich materiałach mieliśmy okazję zobaczyć lato i jesień, wraz z wyścigiem z poduszkowcem. Została jeszcze wiosna.

Czwarta część popularnej serii zabierze graczy do Wielkiej Brytanii. Premiera 11 października na Xbox One i PC z Windows 10.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz