Zwiastuny FIFA 19 prezentują nowości w różnych elementach rozgrywki

Taktyka oraz strzały.

Firma EA Sports opublikowała trzy zwiastuny gry FIFA 19. Nagrania prezentują najważniejsze nowości wprowadzane przez autorów w różnych elementach rozgrywki tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu.

Pierwszy film koncentruje się na taktyce. W powstającej produkcji gracze otrzymają możliwość tworzenia różnych ustawień, które w trakcie meczu aktywują poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku kierunkowego na padzie.

Kolejny przybliża mini-grę umożliwiającą wykonywanie precyzyjniejszych uderzeń. Po wciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za strzał, gracz ma ułamki sekund na ponowne wykonanie akcji. Sukces zaowocuje silniejszym i celniejszym kopnięciem, a porażka sprawi, że „łaciata” poleci na trybuny.

W przypadku braku wskazówek, nad kontrolowanym piłkarzem pojawi się zmieniający barwę trójkąt. Zielony równa się sukcesowi, a czerwony porażce. Warto zaznaczyć, że twórcy powiążą system „ryzyka i nagrody” ze wszystkimi rodzajami uderzeń, w tym wolejami i główkami.

Ostatni materiał przedstawia system aktywnego prowadzenia piłki. Mechanizm sprawia, że produkcja aktywuje określone animacje przed wykonaniem właściwej akcji. Dzięki temu ruchy piłkarzy są bardziej realistyczne.

„Tytuł prezentuje się naprawdę dobrze i zaskakuje liczbą nowych elementów w grze, które nie są tylko marketingowymi chwytami, ale w większości odczuwalnymi zmianami” - napisaliśmy we wrażeniach z wczesnej wersji produkcji.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami