Red Dead Redemption 2 pokazane wybranym dziennikarzom?

Nieoficjalne informacje.

Kilka dni temu studio Rockstar zorganizowało skierowany do wybranych przedstawicieli mediów pokaz nowych fragmentów rozgrywki z Red Dead Redemption 2 - wynika z nieoficjalnych informacji.

Przed weekendem na Instagramie dziennikarza posługującego się pseudonimem bobby.bob.bobby.bob jeden z internautów zapytał, czy twórcy osadzonej na Dzikim Zachodzie gry planują kolejną prezentację. W odpowiedzi stwierdził, że właśnie miała miejsce. Komentarz usunięto, ale użytkownicy forum Reddit zachowali kopię.

To jednak nie wszystko, ponieważ 18 lipca redaktor portalu Akihabara Blues za pośrednictwem Twittera podziękował Rockstarowi. Nie wiadomo za co, ale zapewne za możliwość zobaczenia Red Dead Redemption 2, na co wskazuje stwierdzenie, że zamierza ponownie zagrać w tytuł.

W międzyczasie pracujący w studiu artysta udostępnił fotografie przedstawiające kolekcjonerską koszulkę powiązaną z grą. Odzież opatrzona jest logo powstającego tytułu, a także symbolem deweloperów.

Do powyższych informacji należy oczywiście podchodzić z dystansem. Jeżeli jednak prezentacja rzeczywiście się odbyła, niewykluczone, że w najbliższych tygodniach dziennikarze zaczną publikować wrażenia z demonstracji.

01
Rockstar szykuje koszulki sygnowane logiem Red Dead Redemption 2

Poprzedni pokaz dostarczył szeregu wieści na temat projektu. Ujawniono szczegóły o fabule oraz mechanizmach rozgrywki, w tym funkcjach zarządzania gangiem i wpływającym na reputację prowadzonej postaci systemie honoru.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami