Do Pokémon GO trafią Lucky Pokémon

Szczęśliwe stworki łatwiejsze do ulepszania.

Aktualizacja do Pokémon GO oznaczona numerem 0.111.2 trafiła już do testowej części graczy. W plikach wersji odkryto nowy rodzaj stworzeń do kolekcjonowania - tak zwane Lucky Pokémon, czyli Szczęśliwe Pokémony.

Nową zawartość odkrył użytkownik Twittera o pseudonimie Charles, po czym umieścił stosowne zrzuty ekranu w serwisie. Niedługo po tym na oficjalnym koncie gry pojawiła się odpowiedź - Niantic opublikowało zdjęcie przedstawiające Lucky Pikachu i Lucky Chansey.

Wydawca nie podzielił się szczegółami dotyczącymi zawartości w aktualizacji, ale Charles informuje, że nowy rodzaj Pokémonów ulepszymy przy użyciu mniejszej ilości Stardust. Twórcy przygotowali też osobne tła, a w Pokédeksie zobaczymy liczbę złapanych Szczęśliwych Pokémonów danego rodzaju.

Nie wiadomo jednak, w jaki sposób zdobędziemy rzadkie stworki, jaka będzie szansa na ich znalezienie oraz czy Pokémon może być jednocześnie Shiny i Lucky.

Oprócz nowej kategorii stworzeń, aktualizacja wprowadza zmiany w systemie przyjaciół. Nadamy znajomym pseudonimy a listę posortujemy według uznania, np. biorąc pod uwagę nazwy czy poziomy przyjaźni.

Pokémon GO to darmowa gra na urządzenia mobilne, wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości. Zadaniem graczy - tak samo jak w animowanym serialu - jest złapanie jak największej liczby stworzeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami