CD Projekt RED nie zamierza zaprezentować Cyberpunk 2077 wszystkim gościom tegorocznych targów Gamescom - wynika z informacji przekazanych przez niemiecką stronę Robots and Dragons, która powołuje się na oficjalne dane o wystawcach.

Deweloperzy nie wynajęli stanowiska w strefie publicznej, zamiast tego decydując się jedynie na miejsce w strefie dla mediów i przedstawicieli branży. Oznacza to, że grę w akcji po raz kolejny zobaczą jedynie zaproszeni na pokaz szczęśliwcy, za zamkniętymi drzwiami (dzięki, PPE).

Niewykluczone jednak, że twórcy gry nie planują zaprezentowania fragmentu rozgrywki, a jedynie kolejnego zwiastuna. Ten mogliby następnie opublikować w Sieci.

cp3
Na gameplay musimy jeszcze poczekać

Po raz pierwszy rozgrywkę zobaczyli dziennikarze podczas czerwcowych targów E3. Po prezentacji pojawił się szereg nowych informacji o produkcji - dowiedzieliśmy się, że Cyberpunk 2077 to gra akcji z perspektywą FPP.

Gracze pokierują V - postacią, którą dostosują na początku zabawy, wybierając płeć, modyfikując wygląd oraz dobierając początkowe statystyki. Dużą rolę odegra walka. Nie zabraknie też prowadzenia pojazdów i zaawansowanego systemu romansowania.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz