Farming Simulator 19 - premiera 20 listopada

Ujawniono minimalne wymagania sprzętowe na PC.

Focus Home Interactive ujawniło dokładną datę premiery Farming Simulator 19. Kolejna odsłona rolniczego cyklu od studia Giants Software zadebiutuje 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Na komputerach cena wynosi 129,99 zł, a na konsolach 199,99 zł.

W Polsce produkcja na wszystkich platformach sprzętowych ukaże się w wersji z polskimi napisami. Osoby składające zamówienie przed wydaniem gry otrzymają bonus w formie pojazdu serwisowego Retriever z napędem na cztery koła.

Jednocześnie zaprezentowano minimalną konfigurację sprzętową tytułu w wersji PC. Do zabawy wystarczy zestaw wyposażony między innymi w procesor Intel taktowany zegarem 2,5 GHz oraz kartę graficzną GeForce GTX 560.

Farming Simulator 19 - minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (w wersji 64-bitowej)
  • Procesor: Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon 7770 lub lepsza; 2 GB
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB

Tak jak w poprzednich częściach, gracze wcielą się w farmera opiekującego się wirtualnym gospodarstwem. W trakcie rozgrywki zadbają między innymi o uprawiane rośliny oraz hodowane zwierzęta.

Autorzy podkreślają, że gra stanowi „duży krok” w rozwoju serii. Deweloperzy przygotowują między innymi „całkowicie przebudowany” silnik graficzny. Tytuł zaoferuje trzy lokacje o otwartej strukturze - powróci na przykład znany z poprzedniej odsłony teren w Ameryce Południowej, choć doczeka się kilku zmian i modyfikacji.

Giants Software obiecuje, że na wszystkich mapach gracze otrzymają możliwość prowadzenia zmagań zarówno w pojedynkę, jak i we współpracy ze znajomymi. W planach jest też wprowadzenie „świetnych ulepszeń” dla większości elementów rozgrywki.

Poza tym zaznaczono, że w Farming Simulator 19 pojawi się wiele zróżnicowanych treści pokroju maszyn rolniczych od nowych producentów (w tym John Deere). Do tego kolejne aktywności, zwierzęta (koń), rośliny oraz niedostępne wcześniej mechanizmy zabawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami