Forza Horizon 4 - mapa odtworzona przez internautów

Porównanie z mapami poprzednich części.

Podczas zorganizowanego kilka dni temu długiego pokazu rozgrywki z Forzy Horizon 4, zaprezentowano również mapę gry. Choć nie znajdziemy ujęcia z całym światem, internauci postanowili złączyć skrawki w całość. Przygotowali też porównanie z poprzednimi odsłonami cyklu.

Grafika opracowana przez użytkowników Reddita ujawnia, że gra zaoferuje prawdopodobnie 4 duże wydarzenia, czyli specjalne, niestandardowe wyścigi. Widzimy też 3 duże miasta, kilka pomniejszych wiosek i autostradę rozciągniętą niemal na całej długości mapy.

Choć brak danych dotyczących dokładnej powierzchni, niemal wszystkie fragmenty odtworzono, więc można je porównać ze światami trzech poprzednich części wyścigowej serii. Większość użytkowników forum twierdzi, że mapa nie jest zbyt duża, ale wydaje się być gęściej wypełniona aktywnościami.

mapa
Tak prezentuje się mapa Horizon 4. Wraz z kilkoma podpisami

Natomiast poniżej zamieszczamy światy z trzech poprzednich odsłon cyklu. Wydaje się, że Horizon 4 zaoferuje najwięcej dróg w historii serii.

mapy

Gra zadebiutuje 11 października na Xbox One i PC z Windows 10. Trafiamy do Wielkiej Brytanii, a największą nowością są zmienne pory roku, które wpłyną nie tylko na wygląd świata, ale też sposób prowadzenia pojazdów.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami