Microsoft zaprezentuje 25 gier i nowy sprzęt na targach Gamescom

Nie chodzi jednak o kolejnego Xboksa.

Na oficjalnym blogu Xbox opublikowano wpis omawiający szczegóły wizyty Microsoftu na targach Gamescom, które odbędą się w Kolonii w dniach 21-25 sierpnia. Możemy się spodziewać nowego sprzętu oraz prezentacji 25 gier.

Nie zobaczymy oczywiście następcy Xboksa One - we wpisie wspomniano o „nowych pakietach” oraz „akcesoriach”. Najprawdopodobniej chodzi więc o ulepszoną wersję kontrolera Elite, czyli droższej wersji pada, z opcjami dostosowywania i dodatkowymi przyciskami.

We wpisie wspomniano tylko o kilku grach. Goście na Gamescomie sprawdzą Forzę Horizon 4, Ori and the Will of the Wisps oraz dodatek do State of Decay 2, wzbogacający tytuł o nowy tryb. Nie zabraknie też nowości dla PlayerUnknown's Battlegrounds na Xbox One.

gearss
Nowy kontroler Elite ma podobno zaoferować ładowanie kablem USB typu C

Reszta ze wspomnianych 25 pozycji nie jest znana, jednak wspomniano o „informacjach o nadchodzących tytułach”, więc Microsoft zaprezentuje też gry w produkcji - wśród nich prawdopodobnie Crackdown 3, Battletoads i Gears 5.

Nowy sprzęt przedstawiciele koncernu ujawnią za pośrednictwem specjalnego odcinka Inside Xbox, na żywo ze stanowiska Microsoftu na targach Gamescom. Prezentacja rozpocznie się 21 sierpnia o 16:30.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami