GTA Online - dodatek z klubami nocnymi zadebiutuje 24 lipca

Powrót Tony'ego Prince'a.

Przedstawiciele studia Rockstar ujawnili datę premiery Życie po godzinach, czyli zapowiedzianego kilka tygodni temu kolejnego DLC do GTA Online. Darmowe rozszerzenie zadebiutuje 24 lipca.

Pakiet skupi się na klubach nocnych, wprowadzając do produkcji możliwość założenia własnego klubu nocnego. Co ciekawe, potwierdzono, że w uruchomieniu interesu pomoże Tony Prince - tytułowy bohater z dodatku The Ballad of Gay Tony do Grand Theft Auto 4.

Gracze zadbają o wystrój placówki, a także dobiorą personel oraz odtwarzaną muzykę. Zatrudnią prawdziwych DJ-ów, wśród których pojawią się między innymi Solomun, Tale Of Us, Dixon i The Black Madonna. Istotnym elementem będzie konieczność wypromowania biznesu.

Reklama zwiększy popularność prowadzonego klubu, co z kolei zaowocuje zwiększeniem liczby klientów oraz zysków. Lokal posłuży również jako przykrywka do mniej legalnych działań, pozwalających znacząco pomnożyć zyski.

Nieznane są na razie szczegóły na temat systemu nocnych przybytków, ale niewykluczone, że będzie podobny do zarządzania zaimplementowanymi we wcześniejszych aktualizacjach grupami motocyklowymi, bunkrami i hangarami. Wszystkie można ulepszać w toku zabawy.

GTA Online to komponent sieciowy, który zadebiutował wraz z GTA 5 w 2013 roku. Rockstar rozwija grę w formie usługi - użytkownicy co pewien czas otrzymują darmowe dodatki i większe rozszerzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami