Gameplay z moda Pożegnanie Białego Wilka prezentuje wieczór kawalerski Geralta

Modyfikacja do Wiedźmina 2.

Grupa odpowiedzialna za Pożegnanie Białego Wilka - modyfikację do Wiedźmina 2: Zabójcy Królów - opublikowała nagranie prezentujące nowe fragmenty rozgrywki z powstającego projektu.

Gameplay przedstawia jedną czwartą wieczoru kawalerskiego Geralta z Rivii. Twórcy ostrzegają przed „drobnymi” spoilerami, ale podkreślają, że w trakcie zabawy gracze natkną się na znacznie więcej różnych niespodzianek.

Materiał ujawnia, że użytkownicy otrzymają możliwość pokierowania poczynaniami nie tylko Białego Wilka i pokazaną w poprzednim wideo Ciri, ale także trzecią postacią. Z filmu wynika również, że nie zabraknie charakterystycznego dla cyklu humoru.

Fragmenty rozgrywki pochodzą z wczesnej wersji beta. Autorzy zaznaczają, że nie przewidują wprowadzenia żadnych „większych zmian” - obecnie koncentrują swoje wysiłki jedynie na usuwaniu odnalezionych błędów.

Bazą dla moda jest druga część cyklu, ale akcję - obejmującą trzy dni - osadzono jakiś czas po wydarzeniach z Wiedźmina 3 oraz dwóch fabularnych dodatków do gry. Fabuła skoncentruje się na ślubie Geralta i Yennefer.

Na potrzeby modyfikacji projektanci przenieśli niektóre modele postaci z Dzikiego Gonu. Warto zaznaczyć, że nie uświadczymy dubbingu, choć wielu fanów zachęca twórców do zorganizowania zbiórki i zatrudnienia aktorów.

Pożegnanie Białego Wilka zadebiutuje przed końcem bieżącego roku, ale dokładnej daty premiery nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami